Suspendisse interdum consectetur libero id. Fermentum leo vel orci porta non. Euismod viverra nibh cras pulvinar suspen.

Ankara Bilişim

Ankara Bilişim, Sektörde 25 seneden fazla deneyimi ile başarının adı...

Ankara Bilişim, Siber Güvenlik faaliyetleri başta olmak üzere kurumsal şirketler, kobiler ve kamu kurumlarının Siber Güvenlik ve Yazılım alanlarındaki ihtiyaçlarına yönelik hizmet vermekte, bunlara ek olarak geliştirdiği ve geliştirmekte olduğu yerli ve milli projeleri ile ülkemizin geleceğine ışık tutma mücadelesi içerisindedir.

Çözüm odaklı yazılım projeleri sunmayı ilke edinmiş ve bu sayede işbirliği yaptığı bütün kurum ve kobilere doğru çözümleri sunmuş bir proje firmasıdır.

Ankara Bilişim bünyesinde, Bilişim Danışmanlığı hizmetleri de bulunmaktadır.

Bu kapsamda danışmanlık hizmeti verilen kurum ve kobilere 7/24 destek sağlanmakta, ihtiyaçları doğrultusunda yönlendirmeler yapılmaktadır.

Ankara Bilişim, geliştirdiği teknolojileri ve hizmetlerini istikrar ve kalıcılık ile şekillendirdiği için çözüm odaklı ve sorumluluk sahibi bir kurum olarak bilinmektedir. Müşterilerimiz ile geliştirdiğimiz ilişkiler, sorumluluk bilinci, saygı ve güven ile en üst segmente taşınmaktadır.

Unutmayın yüksek teknoloji verimlilik ve hız demektir.

25+

YILLIK TECRÜBE

11

ÇALIŞAN

Ankara Bilişim Ne Yapar?

Siber Güvenlik Danışmanlığı

Bilişim Danışmanlığı

Yazılım Geliştirme Hizmetleri

Web Tasarım Hizmetleri

Donanım Temini

Bulut Bilişim Hizmetleri

3. Parti Yazılım Hizmetleri