Suspendisse interdum consectetur libero id. Fermentum leo vel orci porta non. Euismod viverra nibh cras pulvinar suspen.

ankara-bilisim
ankara-bilisim

Veri Yedekleme

Hızla evrim geçiren teknoloji ve internetin her alana erişimi ile verinin yönetimi ve güvenliği yüksek seviyede önem arz etmektedir. Sadece Sistemlerin işleyişi değil kişisel verilerinde korunması gerekmektedir. Son dönemlerde sistemlerin açıklarını kullanarak büyük orta ve küçük seviyelerdeki şirketlerin özel bilgilerin şifrelenerek fidye istenmesi olaylarıyla sıkça karşılaşmaktayız. Bu ve benzeri veri kayıplarından kaçınmak için şirket verilerinin düzenli aralıklarla yedeklenmesi ve yedeklerin doğrulanıp ulaşılabilir olduklarının kontrol edilmesi gerekmektedir. Ankara bilişim olarak verilerinizin yedeklenmesi ve bu yedeklerin farklı noktalarda saklanması olası felaket senaryolarında zaman kaybetmeden verilerinize ulaşmanızı sağlamaktayız.

21 yıllık sektör tecrübemizle platform bağımsız verilerinizi güvence altına almak için tecrübeli ekibimizle siz değerli iş ortaklarımıza hizmet vermekten gurur duyuyoruz.